Kontakt do nas


Grupa BES
ul. Tadeusza Sygietyńskiego 5, 41-710 Ruda Śląska

INFOLINIA :
tel.32 706 99 00
fax.32 790 53 32

e-mail:bes@biurobes.pl

Godziny pracy : pn. - pt. 7:00 – 16:00

Kontakt

Super Team

 
Strona główna > Nasze referencje
Nasze referencje

Staramy się stale podnosić jakość naszych usług, a klienci, którzy są z nami od początku naszej działalności przyznają, że Biuro Rachunkowe BES to zupełnie inna firma, niż kiedy rozpoczynali współpracę z nami. Oni ciągle są z nami, a my jesteśmy z tego niezwykle dumni.


Firma S-Studio powstała w 1995 roku. Od początku istnienia zajmujemy się szeroko rozumianą produkcją filmów i materiałów video oraz usługami z zakresu fotografii.

Świadczymy również usługi z zakresu budowy wizerunku firmy, oraz kreacji produktu

strona www : www.sstudio.eu

zobacz nasze referencje


Firma FSF Olej Sp. z o.o. założona została w marcu 2009 roku jako filia firmy NT Kft.
Główną profesją firmy jest produkcja oleju słonecznikowego oraz dystrybucja oleju słonecznikowego Kunsagi Eden na rynek Polski i nie tylko oraz umożliwienie bezproblemowego kontaktu z producentem.

strona www : http://fsfolej.pl/

zobacz nasze referencje


Pin-Up! to doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Wystrój lokalu oraz wystylizowana załoga wprowadzą Cię w klimat epoki, która jest synonimem dobrej zabawy. Nasz klub to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska, gdzie możesz potańczyć przy najlepszej muzyce i spędzić czas ze znajomymi grając w typowe amerykańskie gry: BOWLING i BILARD.

strona www : http://www.pin-up.pl/

zobacz nasze referencje


Firma Crs Modus jest producentem praktycznych artykułów reklamowych o wysokiej jakości. Oferowany szeroki asortyment zrealizuje potrzeby każdego odbiorcy. Firma powstała w 2007 roku w Rudzie Śląskiej. Motto firmy brzmi "Dotrzymamy słowa".

strona www : http://www.cmodus.pl

zobacz nasze referencje


W Pracowni Projektowej Zygzak zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych małych i dużych formatów oraz ich realizacją. Projektujemy logo firm, system identyfikacji wizualnej, foldery, katalogi, kalendarze, ulotki. Pomagamy w promowaniu marek i produktów.

strona www : http://www.pracowniazygzak.pl/

zobacz nasze referencje


Kariera Service jest zespołem specjalistów z zakresu doradztwa personalnego. Oferują usługi pozyskiwania, rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla.
Cechą ich wyróżniającą jest bezpośrednie docieranie do cennych kandydatów, aktywnych na rynku pracy.

strona www : www.karieraservice.pl

zobacz nasze referencje


Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną skierowaną zarówno do podmiotów gospodarczych, w tym spółek komunalnych, instytucji publicznych, jak i klientów indywidualnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości trudności, jakie napotykają przedsiębiorcę w prowadzeniu działalności gospodarczej oferują profesjonalną i kompleksową pomoc prawną podmiotom gospodarczym – począwszy od wszelkich czynności związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej, a następnie jej prowadzeniem po czynności związane z restrukturyzacją, rozwiązaniem czy upadłością.

strona www : www.konsekadwokaci.pl

zobacz nasze referencje